מאמרים מקצועיים  |  אירועים ופעילויות  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


דף הבית >> מרכז ידע >> קישורים מקצועיים
 

בית ההשקעות סיגמא בראשותו של פרופ' דן גלאי, מבכירי הכלכלנים בישראל ומומחה עולמי בתחום ניהול סיכונים, הנדסה פיננסית ונגזרים. זוכה פרס פומרנץ היוקרתי מטעם בורסת הנגזרים של Chicago ויועץ לגופים פיננסיים בינלאומיים וישראליים מהשורה הראשונה.

מהגדולות והמובילות בחברות מחקר השוק הבינ"ל. בעלת מאות סניפים הפזורים ברחבי העולם. החברה מספקת שירותי מחקר וידע בתחומים נרחבים ועוסקת בחיבור ותהליכים של M&A. הסניף הישראלי של Frost & Sullivan  בניהולו של מר זאב אפרת, מקשר בין השוק הישראלי לבינ"ל. 

אימון אורגני™ הינה תפיסה חדשה אשר פותחה על בסיס ניסיון מצטבר מתחומים שונים. המאפשרת הטמעה מהירה ויעילה של תהליכי שינוי בחיי היום-יום, לצד תהליכי ניתוח ומיקוד של זיהוי מטרות והגדרת תהליכי פעולה להגשמתן. 

 

D-finance
מציעה מגוון שירותים בתחומי הניהול הפיננסי של החברה המותאמים לצרכי החברה : ניהול וליווי תהליכי שינוי , ליווי פיננסי כלכלי, הקמה יישום והטמעה של מערכות שונות וכן שירותי חשבות.

יעוץ והקמה של מערכות ניהול איכות ותקינה בניהולו של עופר הלגוע.
א‫יגוד התעשייה הקיבוצית מייצג מסייע ומקדם את התעשייה הקיבוצית ‫המהווה את התשתית
הכלכלית העיקרית של הקיבוצים והינו ארגון גג המייצג ‫למעלה מ-300 מפעלי תעשייה בקיבוצים, מושבים שיתופיים ומפעלים ‫אזוריים, הפרושים על פני כל הארץ ומרביתם באזורי הפריפריה. התעשייה ‫הקיבוצית ממוקדת בעיקר בענפי התעשייה המסורתית  ומאופיינת בפיתוח מואץ של היצוא, בחדשנות וברמה ‫ניהולית גבוהה. האיגוד מעורב בתהליכים כלכליים בארץ ‫הנוגעים לתעשייה ותומך בתהליכי צמיחה והתחדשות. 
 
     
 
טו-ליפ מזניקים תהליכים מקדמים אנשים בע"מ

Go Back  Print  Send Page
יעוץ ארגוני ועסקי אודות 2Leap |  פעילות, שירותים ומוצרים | פרויקטים מיוחדים וקשר לקהילה | כאן פעלנו | מרכז ידע צור קשר
Top
טלפון: 04-6556559,  פקס: 050-8960999,  ת.ד. 494, הסוללים 17905  info@2leap.co.il

לייבסיטי - בניית אתרים